Zprávy

Zpět na článek

Big Boss: Odkud přišel český boháč?

31 komentářů

deadwood
3. dubna 2011 • 13:42
jeden takový primitiv v teplácích a velkém mercedesu co se k nám přistěhoval mě dlouhodobě šikanuje, jeho hlavním výdělkem je lichva a prosazuje heslo,že hnojaře jako jsem já je potřeba vymýtit. Jeho tlak vůči naší rodině se začal stupňovat poté co se dostal do obecního zastupitelstva s nejmenším počtem hlasu, ale na velmi dobrém volitelném místě. Což pochopitelně umožňuje náš špatný volební systém,který jasně nahrává korupci. Přesně tenhle typ lidí smrdí korupcí a dokáže si zaplatit i místo na kandidátce a volí ho jeho přisluhovači,kteří se přistěhovali stejně jako on, kteří nejsou tak bohatí,ale mnohdy pracují ve státní sféře.
x000x
2. dubna 2011 • 22:20
Fakt výživný, skoro jsem to nezvládl dočíst do konce
panna
30. března 2011 • 14:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
torinese
26. března 2011 • 14:41
se můžete stát poctivě maximálně multimilionářem. Od převratu se nikdo (vyjma lidí vrátivších se z exilu) nemohl dopracovat legálním způsobem k miliardovým majetkům. Ať už se podíváte na kohokoliv z českých miliardářů, všude čpí pořád nepříjemný odér pochybných privatizací. Na západ od nás se miliardářská impéria často budují po generace, u nás k tomu stačí evidentně správné konexe s politiky, masivní státní zakázky, privatizace fabrik, dolů a pozemků za pár šupů...
bluesfan
25. března 2011 • 21:12
Stačilo by aby prošel zákon o prokazování majetku a bylo by o milion milionářů míň. Ve svetě to funguje.
panna
30. března 2011 • 14:11
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
honza1205
25. března 2011 • 14:32
,že ty co maj vydřenej majetek je minimum.Pak je ještě jedna kategorie-restituenti a některý se k tomu postavili zodpovědně jiný jak ***,ale to jejich pivo.
texi
25. března 2011 • 09:37
Už někdo definoval kdo je a kdo už není milionář? (ty Audiny atp. je samozřejmě hloupost) Abychom věděli o kom je řeč.
el.mimo
25. března 2011 • 11:30
Samozřejmě, že je to hloupost? Třeba byste chtěl být konkrétní...
... vyjděte někdy z domu, přečtěte si noviny (viz. poslední nápady ministra Bárty a jeho explicitní poukaz na majitele audin), nebo jen otevřte slovník a vyhledejte si hesla ''sarkasmus'' a ''ironie''.
texi
25. března 2011 • 11:37
Už někdo definoval kdo je a kdo už není milionář?