Zprávy

Zpět na článek

Ladislav Bátora, hrdina Facebooku: Poslechněte si absurdní projev muže, jehož se zastal prezident Klaus

25 komentářů

m1nedved
19. března 2011 • 18:35
Co takhle objektivni kritika bez stekani a zkreslovani ? moc na intelekt novinaru z Reflexu? Uroven Blesku a Reflexu je evidentne stejna
kicker
15. března 2011 • 23:16
Také mě ještě zaráží to, že se pan komentátor zarazil nad tím, že ministr pana Bátorů nezná (asi myslí osobně). To by chtěl, aby tam byl někdo, kdo je známý pana ministra? To je jako špatně, že tam není nějaká známost? Snad se to hodnotí podle kvalit ne? Ještě dobře, že už na tu TV téměř nekoukám.. Ještě na toho Moravce se dá dívat co se týče politické debaty, ale jinak to všecko je tak šílený pokus o bulvár až je to běs.
placirkabodlo
16. března 2011 • 06:24
takze by mel znat ty hodnoty ne, nemusi tak ani toho namestka, ne. a koncentraky existovali, ne. to ste se ucili ve skole, ne. nebo to uz batora zrusil jako vymysl nevericich?
sendyman
15. března 2011 • 21:27
a poslechl jsem si celý originální záznam.
No, pan Bátora dozajista není žádný rétor, ale pan Veselovský... Škoda mluvit. Měl jsem z něj tak trošku pocit, jak ze souduha majora...
Zjednodušeně se to dá vyložit tak, že se celých 20min. snažil vypáčit odpovědi na 2 základní otázky, z nichž na jednu se mu už zpočátku dostalo odpovědi, že o tom nebude mluvit a na na druhou, že to by se měl spíš ptát pana ministra, což byla pravda. Takže...
Pan Bátora je mi osobně celkem lhostejný - před 14 dny jsem o jeho existenci neměl tušení a dovolím si předpokládat, že kdyby se tato "aféra" stala jinému ministrovi (rozuměj - nečlenovi VV), nevěděl bych o něm ani dnes.
sendyman
15. března 2011 • 21:30
A jen tak pro zpestření doporučuji přečíst http­://ne­vidi­telny­pes.li­dovky­.cz/hon-na-batoru-ostuda-politiku-a-novinaru-ffl-/p_s­polec­nost­.asp?c­=A1103­02_112­736_p_­spolec­nost_w­ag od autora, jehož si skutečně vážím. I diskuse je zajímavá.
staracek
16. března 2011 • 08:58
Děkuji za odkaz. Myslím, že díky Vám a panu Okamurovi mám konečně v této kauze jasno. Stát se cílem štvanice je hrůza nekritičnost davu ještě větší!
kicker
15. března 2011 • 23:16
Sem napište váš vzkaz!
sendyman
16. března 2011 • 01:57
Tohle je ale prd kalibr. Už určitě pracujou na zázračným odhalení, že má Zahálka půjčený Lambo za 12.000 měsíčně!
placirkabodlo
16. března 2011 • 06:22
aferka by to byla -
kdyby ten nacek batora, delal namestka, na nejakem soukromem gymplu. kde by podle sveho vzoru (homosexuala) Jörga Haidera vychovaval deti kdyz uz ne k pravde, tak treba k homosexualite (dyt jste lidi). ruznymi specialnimi narizenimi, dobrymi pro dusevni rozvoj deti. treba hodina rani nenavisti, odpoledni nenavisti, vecerni nenavisti. nejaka ta hodina lasky, se zaslouzilymi uciteli. a samozrejme pet hodin uctivani klause
- to by byla aferka na soukromem gymplu. ale kdyz uz je nacek(zvoleny soudruhy) na hrade, tak to nastesti neznamena ze budou mit vsichni nackove pre.
jirixrasista
15. března 2011 • 21:19
Jestliže pan Bátora slíbil, že se ke spekulacím o svém případném jmenování náměstkem nebude vyjadřovat, tak potom je samozřejmé, že se k těmto spekulacím nevyjádřil. Co je na tom, paní Wolfová, tak složitého?

Rozhovor s panem Bátorou (na toto i jiné téma) zde:

CLICK -> http­://www­.prvniz­pravy­.cz/vi­deo.ph­p?id=6­e4857f2-9b85-102e-9abf-00259003513e