Zprávy

Zpět na článek

V Novém Bydžově se protestovalo proti „cikánskému teroru“. Policie čistila radikálům cestu

31 komentářů

megab
26. dubna 2011 • 08:34
Když je nikdo nenapadne, nemůže z toho vytřískat plusové body coby mučedník za právo shromažďovací.
premysl
20. března 2011 • 13:08
Pokud se situace v Novém Bydžově a podobných místech nezačne opravdu řešit, bude to jen nahrávat radikálům a budou získávat větší a větší podporu. Je to trochu podivné vidění: zlí, bílí rasisté versus hodní a utlačovaní Romové. Bílí obyvatelé Bydžova mají prostě strach. Když se jich nikdo nezastane, bude to horší. Taky bych doporučoval autorovi článku a podobným lidem si na pár měsíců vyzkoušet bydlet v Bydžově. Možná pochopí situaci a obavy místních.
panna
15. března 2011 • 10:32
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
blue_coffee
16. března 2011 • 14:55
Také by mě zajímalo, co přesně je na těch "sociálně spravedlivých" pravicového... Já osobně, neznám žádnou pravicovou radikální nebo extremistickou skupinu (stranu, organizaci)...
wexlo
15. března 2011 • 07:00
Článek úplně o ničem,který se snaží vykreslit zmíněný protest jako nesmyslnej sraz vypatlanech rasistů.Za 1.tihle "vypatlanci" se tam nesešli jen tak z nuidy,ale z důvodu neúnosné situace v soužití místních Čechů s cikány.(Samozřejmě si svou účastí hrabou politický kredit)Za 2.pokud by stát(policie)dělal svou práci(garance bezpečnosti svým občanům)nemuseli by tam tihle lidi vůbec chodit,navíc by ani zdaleka neměli v řadách veřejnosti takovou podprou jako mají dnes.A za 3.mi tihle lidé nepřijdou horší,než mladí komunisti(zrůdy rudý)Koministi nevadí/Neonacisti ano.Nejsem fašista a to ani náhodou,ale být nacionalistou není špatně jenom proto,že je to v evropě po 2.svět.válce démo­nizo­váno­.Masa­ryk byl taky nacionalista a dodnes si ho vážíme.
placirkabodlo
15. března 2011 • 11:38
pokud si je nekdy slysel mluvit, tak vypatlance nemuzes dat do uvozovek, jsou to vypatlanci na entou. a az to normalni lidi opravdu na***, tak ta "jeho" "ochranka -hahaha" skonci se standartouv pr.deli, to plati i o vylizanych "mladych" bolsevicich, nebo o cikanskych dealerech heroinu.
no a pak dojde na ty "politiky".
ale melo by to byt naopak. ryba smrdi od hlavy.

http­://www­.ces­kate­levi­ze.cz­/pora­dy/110­0627928-ta-nase-povaha-ceska/­310294­340010­005/vi­deo/

nacky i bolsany mlatit uz bez pardonu! postizeni lide to muzou udelat "pouze" kamerou.
Jarabak
14. března 2011 • 18:50
Autor by snad chtěl, aby jim nějaký antifašista zkřížil cestu? Nebo je podle vás měla policie pozavírat? Aha. Příště označíte za pravicového radikála mě, když se vám nebudou líbit moje názory a budete si připadat chytřejší? A pak mě tedy také budete chtít zavřít? Já myslím, že to už jsme tu měli. Já to znovu nechci, vy evidentně ano.
vonrammstein
14. března 2011 • 16:16
už jsem dlouho nečetl tak subjektivistický slint bez hlavy a paty a s nulovou informační hodnotou
Vy jste v Reflexu na brigádě?
wenyn
14. března 2011 • 15:26
hrdinové!! vyndejte si vlastní ocasy ze svých vlastních ***í a padejte diskutovat na stránky DSSS..
von.rammstein
14. března 2011 • 18:47
oni mají i svoje stránky?