Život a styl

Zpět na článek

Co se vám ve vlacích nelíbí? Postěžujete si s námi Fejkovi!

8 komentářů

Digitt
20. března 2011 • 10:50
Mě na vlacích nejvíc vadí právě ten Fake(­faleš­ný).Př­íjme­ní sedí více než dokonale.Kdyby zůstal u opatrování opic udělal by nejlíp.
fakov
14. března 2011 • 08:43
Mě by spíš zajímalo, jak to ten Fejk dělá? Je to fakt odborník na všechno - něco jako nový ředitel NP Šumava Stránský.
eboris
13. března 2011 • 07:06
Jsou to České dráhy nebo je to český a drahý.Já už opravdu strácím přehled.
polist
12. března 2011 • 14:54
Tenhle článek bych čekal v Blesku a ne v Reflexu!!
sammy
12. března 2011 • 12:53
Nelíbí se mi, že se ČD místo vytváření zisku soustřeďují na přesun peněz daňových poplatníků do kapes kamarádíčku vedení ČD. Kdo kdy jednal s ČD, má o těchto praktikách jasno. Uvnitř ČD se jedná o veřejné tajemství. Opravdu nevím, zda je tento podnik možné vyčisti nebo zda by nebylo snazší jej nechat jako slušnou ztrátovou firmu krachnout.
slavekmiloslav
12. března 2011 • 10:53
směšné! klidně začnete s tím co je na dráze dobré a fungující..
a vše ostatní je pro našeho arbitra.
Palopetro
12. března 2011 • 09:05
Co si Sodomková stěžujete!Vlak počká až si nakoupíte v soudedním PRIORU.To za mých mladých let jsem se najedl jedině ve stanici Trutnov,kde ve dne v noci běhal pikolík s řevem HORKÉÉ PÁÁRKY HORKÉÉ..A když jste chtěla přidat hořčice,tak se už vlak rozjížděl,takže ji měl pikolík obvykle v ksichtu.
Palopetro
12. března 2011 • 08:58
a kolem jeho ZOO řádí černá zvěř jakoby nic.To je tak,když odejde jediná respektabilní osobnost.I ta prasata mají prééé.