nahoru

Nezemřel jsem! Rodina Karla Gotta zveřejnila zpěvákovo parte

-red-, blesk.cz 9. října 2019 • 11:10
Nezemřel jsem! Rodina Karla Gotta zveřejnila zpěvákovo parte
foto: ČTK

Pozůstalí a rodina Karla Gotta zveřejnili parte nedávno zesnulého zpěváka. To se objevilo ve středu v deset hodin dopoledne na jeho oficiálním webu karelgott.com. Zdobí jej citát „Nezemřel jsem, neboť vím, že budu žít stále v srdcích těch, kteří mě milovali...“

Pod parte je podepsána Gottova manželka Ivana s dcerami Charlottou Ellou a Nelly Sofií, Gottovy dcery Dominika a Lucie a vnuci Vojtěch a Jan. Na parte jsou uvedeny informace, kdy se bude konat rozloučení pro veřejnost i samotný pohřeb se státními poctami, a také již dobře známá skutečnost, že zpěvák zemřel pokojně ve spánku po dlouhé, těžké nemoci.

Vše o Karlu Gottovi se dočtete v našem speciálu >>>

V levém rohu parte je citát od Františka Hrubína, který byl tvůrcem české milostné a přírodní lyriky - Nezemřel jsem, neboť vím, že budu žít stále v srdcích těch, kteří mě milovali. Tento citát je velmi oblíbený a většina pohřebních služeb ho nabízí. Ke Slavíkovi však sedne jako ulitý!

Parte Karla Gotta Parte Karla GottaFoto karelgott.com

Online z pohřbu Karla Gotta na webu Blesk.cz >>>

-red-, blesk.cz


Klíčová slova: Karel Gott, party, smrt, úmrtí, zprávyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.