Muži souložili s 9 kobylami, kozou, krávou a několika psy. Zvířata jim přidržoval nezletilý chlapec | Reflex.cz
nahoru

Muži souložili s 9 kobylami, kozou, krávou a několika psy. Zvířata jim přidržoval nezletilý chlapec

Clara Zangová25. dubna 2019 • 15:10
Muži souložili s 9 kobylami, kozou, krávou a několika psy. Zvířata jim přidržoval nezletilý chlapec
foto: Clearfield County District Attorney

Tři muži ve věku 31–41 let z okresu Clearfield v americké Pensylvánii po dobu pěti let denně souložili s minimálně devíti kobylami, krávou, kozou a s nespočtem psů. Ke zvěrstvům docházelo na odlehlé farmě, kde žili, v ohradě, kterou zařídili speciálně k tomuto účelu. Zvířata jim přitom musel přidržovat dnes 16letý chlapec a z aktů muži pořizovali videozáznamy. Soudce jim uložil tresty ve výši až 41 let.

„Jedná se o jeden z nejodpornějších případů tohoto druhu, jakými jsem se kdy zabýval,“ vyjádřil se ke zločinu soudce Paul E. Cherry. Pachatele Matthewa Brubakera, Terryho Wallece a Marca Measnikoffa zatkla policie loni v srpnu po tom, co se na ni obrátil nezletilý chlapec, který byl nucen při souloži se zvířaty asistovat od dětského věku. Nyní jsou vzneseny pravomocné rozsudky.

Při prohledávání farmy policie nalezla sedm poloautomatických zbraní, kamery a několik videozáznamů, na nichž je nahraná soulož mužů se zvířaty. „Ta videa mi vypálila oči a budou ve mne žít do konce dní,“ řekl po zhlédnutí materiálů okresní státní zástupce William Shaw. Také podle něj jde o jeden z nejhorších případů svého druhu za jeho 20letou praxi.

Sex na ulici, sadismus a všudypřítomné drogy. New York 80. let ukazuje svá nejtemnější …

Při výslechu se nejmladší z pachatelů, jednatřicetiletý Brubaker přiznal k tomu, že souložil s každou z devíti kobyl na farmě, s krávou, kozou a svým psem alespoň jednou denně po dobu čtyř nebo pěti let. O tři roky starší Measnikoff se doznal k pohlavnímu styku s kobylami několikrát týdně, že by souložil se psy však popřel. Soudce jim udělil tresty od 20 do 41 let podmíněně za stovky sexuálních styků se zvířaty, krutost ke zvířatům a ohrožování vývoje dítěte. Nad všemi trestnými činy vyjádřili odsouzení lítost. Podle obhájce mužů je uložený trest příliš vysoký vzhledem k tomu, že trojice měla až dosud čistý trestní rejstřík.

Chlapec je nyní v poručnictví, zvířata byla zachráněna a policie jim spolu se Společností pro prevenci páchání krutosti na zvířatech hledá nový domov.

Austrálie si svou pohodu přísně střeží: Domácí násilníci mají do země zakázán vstup, i…
Rusko je velký spřátelený soused KLDR. Proběhla první schůzka Putina s Kim Čong-unem
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,800
23,050
29,240
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější