V Praze se v noci dvakrát střílelo. Jednoho střelce zneškodnili v nemocnici, druhý řádil s brokovnicí | Reflex.cz
nahoru

V Praze se v noci dvakrát střílelo. Jednoho střelce zneškodnili v nemocnici, druhý řádil s brokovnicí

-bam-, ČTK9. března 2019 • 09:50
V Praze se v noci dvakrát střílelo. Jednoho střelce zneškodnili v nemocnici, druhý řádil s brokovnicí
foto: Aktu.cz

e Fakultní nemocnici Královské Vinohrady postřelil pacient v noci na dnešek dva lidi. Jeden zraněný byl po střelbě v kritickém stavu a druhý ve stabilizovaném stavu. ČTK to řekl mluvčí policie Jan Daněk. Střílelo se i v Rostovské ulici v Praze 10, kde opilý útočník zranil brokovnicí tři lidi. Jejich zranění lidí byla lehká.

Oba incidenty se staly v pátek po 23:00. V nemocnici na hematologické klinice pacient postřelil další dva pacienty, kteří s ním leželi na pokoji. Podle mluvčího policie pak útočníka odzbrojily zdravotní sestry. Útočník byl zadržen. Zbraň vlastnil podle policie zřejmě legálně. 

V Rostovské ulici ve Vršovicích opilý muž po předchozí hádce postřelil tři lidi brokovnicí. Zranění ale nebyla vážná, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Ondřej Franěk. Také v tomto případě byl útočník zadržen. U sebe měl kromě brokovnice i pistoli.

Reklama, kterou pochopíte až při druhém zhlédnutí. Video svou pointou upozorňuje na…
Šarlatán z Petřin vydělává na umírajících lidech: Za 14 tisíc vyléčí rakovinu i…

-bam-, ČTKVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,080
29,420
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější