Omyl na Miss Universe. Moderátor korunoval špatnou dívku, ta pak musela vítězce předat korunku | Reflex.cz
nahoru

Omyl na Miss Universe. Moderátor korunoval špatnou dívku, ta pak musela vítězce předat korunku

Tereza Stonišová21. prosince 2015 • 14:08
Miss Universe
Miss Universe
• foto: 
čtk

Včerejší slavnostní vyhlášení vítězky soutěže Miss Universe přineslo jeden z nejkurióznějších okamžiků v historii soutěže. Během ceremoniálu totiž došlo k chybě a korunka pro světovou královnu krásy putovala na hlavu Kolumbijky, ačkoli se „Miss vesmíru“ stala Filipínka.

Pia Alonzová-Wurtzbachová z Filipín se tak stala královnou krásy, ovšem korunku jí musela předat „sokyně“ z Kolumbie. Scéna, která se během ceremoniálu odehrála, byla plná emocí. Nejprve tradiční radost Kolumbijky (Kolumbie by měla vítězku této soutěže už podruhé), která dostala korunku a květiny. Poté však moderátor oznámil, že udělal chybu a skutečnou vítězkou se stala Filipínka Pia.

Video z ceremoniálu se stalo ihned velmi oblíbeným na sociálních sítích, zvláště pak na Twitteru, kde lidé s hashtagy jako „Miss Information“ sdílejí své pocity. Oba pomyslné tábory, Kolumbie a Filipíny, se cítí být ukřivděné – jedna uživatelka Twitteru například napsala, že si jejich královna krásy neužila dostatečně svůj okamžik slávy. Na Twitteru se také objevila informace o tom, kdo soutěž vyhrál, vzhledem k chybě však správci účtu Miss Universe tweet smazali. Posléze jej nahradili správným.

 

Tereza Stonišová


Klíčová slova: miss, omyl, kolumbie, filipíny


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,800
23,060
29,240
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější