nahoru

Zpěvák Michal Hrůza byl dnes z ostravské nemocnice převezen do Čech

ČTK, ref11. srpna 2014 • 16:00
Michal Hrůza
Michal Hrůza
• foto: 
ČTK

Zpěvák Michal Hrůza byl dnes ráno převezen z Městské nemocnice Ostrava. Léčba bude pokračovat v Čechách. Dnes to řekla mluvčí nemocnice Magda Otáhalová. Hrůza skončil v ostravské nemocnici, když ho před třemi týdny dva mladíci surově zbili na Stodolní ulici.

Podle Otáhalové nebude nemocnice na přání rodiny k převozu ze zdravotnického zařízení poskytovat žádné bližší informace. Zdravotní stav zpěváka se ale podle dostupných informací v posledních dnech zlepšoval, na jeho léčbě se už podílel logoped.

Hrůza 16. července vystupoval na ostravském Festivalu v ulicích. Po koncertě trávil čas s přáteli v jednom z barů ve Stodolní ulici. V podniku zůstal ale po půlnoci sám. Později se pak už na ulici dostal do konfliktu se dvěma mladíky ve věku 18 a 19 let. Podle dostupných informací se rvali mezi sebou a Hrůza je chtěl uklidnit. Když se rozhodl zavolat policii, oba zaútočili na něj.

Hrůza skončil s krvácením do mozku a v bezvědomí. Musel se podrobil operaci a byl udržován v umělém spánku, z něhož byl probuzen 29. července. Policie oba mladíky z útoku obvinila po několika dnech. Skončili ve vazbě. Uvedli, že všeho litují. Tvrdí ale, že si nic nepamatují.

ČTK, ref


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,560
22,540
29,910
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější