Babiš má pikantní problém, v italštině ano znamená řiť | Reflex.cz
nahoru

Babiš má pikantní problém, v italštině ano znamená řiť

REDAKCE7. října 2013 • 11:30
Andrej Babiš
Andrej Babiš
• foto: 
profimedia.cz

Redakci Reflex.cz upozornilo hned několik čtenářů, kteří sledují náš web v Itálii či Španělsku (těchto čtenářů je celkem přes 250), že Andreje Babiše, pokud se dostane do sněmovny, může čekat při služebních návštěvách Itálie a Španělska pikantní problém.

Jeho politické hnutí se jmenuje ANO, jenže ano znamená v italštině či španělštině „řiť“. Slovo ano používané v těchto jazycích pochází z latinského anus.

Jak ale známe Andreje Babiše, on určitě i tento malý jazykový hlavolam hravě vyřeší. Na poradách se svými podřízenými z různých firem, kterým vládne, používá dost často sprostá slova. Dokonce velmi sprostá slova. Takže vysvětlit Italům či Španělům, jak je to se jménem jeho hnutí, nebude problém.

5 velkých myšlenek Andreje Babiše. A rada navrch od jeho fanynky

REDAKCEVolby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,000
29,270
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější