nahoru

Pusťte Voříška z klece! Aneb proč nemůže moderátor Televizních novin na obrazovku

Markéta Lukášková21. listopadu 2012 • 13:19
Karel Voříšek
Karel Voříšek
• foto: 
profimedia.cz

Vedení Novy nepustí Voříška, dokud se nezjistí, jestli před lety neštěkal.

Moderátor Televizních novin nemusí být zkušený novinář, ani zdatný komentátor, stačí mu umět číst a mít ve tváři citové pohnutí ve chvíli, kdy se v obci na Vyškovsku najde utýrané štěňátko, nebo když se nějaká náhodná opilá bába zasekne pod kořen.

 

Taková Lucie Borhyová to sice dodneška nepochopila a i zprávy o teroristických útocích prezentuje s úsměvem, při kterém napjatě čekáme, kdy se ji odklopí horní půlka hlavy, ale zase má prsa, takže je všechno v pořádku. Karel Voříšek byl takovou Lucií Borhyovou bez poprsí a s hereckým talentem.

 

Ač údajně homosexuálně orientovaný, divačky ho milovaly a pravidelně volily nejoblíbenějším moderátorem celé televize. A teď je pryč. Divačky přes slzy nevidí na nejnovější křížovku v Rytmu života a bulvár šílí. Karel Voříšek byl odejit poté, co studenti Univerzity Karlovy přišli s tvrzením, že známý moderátor spolupracoval za minulého režimu s STB. On se nařčení brání a hodlá se hájit u soudu, do té doby má ale ve zprávách utrum.

 

Takže on ten komunismus je přece jenom zlo? Vždyť Tomio Okamura tuhle psal, že je nejdemokratičtější systém na světě! Navíc v zemi, kde se komunisté opět dostávají k moci, by přeci měl být moderátor podezřelý z donášení tajné bezpečnosti spíše odměněn Řádem Bílého (nebo rudého) lva, nemyslíte? Proto pusťte Voříška z klece a nechte ho moderovat. Ať si při pohledu na jeho milý obličej může nový hejtman Bubeníček usrkávat kakao z keramického hrnečku vyvedeného ve tvaru penisu Vladimira Iljiče Lenina.

 

Diskuse ke článku