nahoru

Čtete Reflex od jeho založení? Přihlašte se nám

Reflex.cz2. dubna 2012 • 16:13
Chceme vás
Chceme vás
• foto: 
Reflex.cz

Reflex vychází už od dubna 1990 a slaví tedy další narozeniny. Patří ve své kategorii mezi trvale nejčtenější časopisy na českém trhu a jeho čtenáři se postupně samozřejmě obmění. Ale existuje i mnoho těch, kteří čtou Reflex od jeho založení. Nepatříte mezi ně i vy?

 

 

 

Pokud čtete Reflex od roku 1990, napište nám na emailovou adresu rxonline@reflex.cz svoji zkušenost s Reflexem, co se Vám na něm líbí a co byste si od něj přáli do budoucna. Pokud k tomu připojíte i svoji fotografii, budeme rádi.
 
Děkujeme
 
Redakce Reflexu

Reflex.cz

Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější