nahoru

Je pátek, čas na... NAVŽDY SÁM!

daš 20. května 2011 • 08:00
Je pátek, čas na... NAVŽDY SÁM!
foto: archiv

Nic se nedaří, nic nemá smysl, nikdo mě nemá rád. Takhle se dívá na svět panáček známý jako Forever Alone Guy - a svět se takhle dívá na něj.

 

Forever Alone Guy patří k protagonistům internetových lidových humorů, v nichž společně s ním vystupuje například také Rage Guy (takový ten panáček, co dělá FFFFFUUUUU...) či takový ten, co se mu všechno líbí (a říká: "Me gusta!") nebo ten, který má zase všechno na háku (a neříká nic, protože to má na háku).

 

 

A protože lidé jsou v jádru zlomyslné a sadistické bestie, tak se stal Forever Alone Guy - kromě toho, že je hrdinou stovek stripů rozházených po celém internetu - také ideologickou sílou za nedávným Nezamýšleným srocením Navždy samotných (Forever Alone Involuntary Flashmob). Princip akce byl jednoduchý:

 

 

1. Vytvořte si falešný profil na seznamce nabo sociální síti, kde budete vystupovat jako supersexy a chtivá dívka (akce se týká pochopitelně chlapců, protože podle nezávislých pozorování dívky na internetu vůbec nejsou).

 

2. Najděte nějakého Navždy osamělého chlapce z New Yorku a pozvěte ho na rande, a to k telefonní budce před obchodem na křižovatce 46té ulice a Broadwaye v pátek 13. května 2011.

 

3. Sledujte srocení Naštvaných a navždy samotných mužů na webkameře.

 

Je to kruté. Ale život je krutý. Zvlášť pro toho, kdo je Navždy sám.

 

daš


Diskuse ke článku