Usáma je po smrti, Česká televize nasazuje kouzelníky | Reflex.cz
nahoru
JXD kope za vás

Usáma je po smrti, Česká televize nasazuje kouzelníky

Jiří X. Doležal3. května 2011 • 08:42
usama bin ladin
usama bin ladin
• foto: 
Profimedia.cz

Jako diskutujícího hosta v díle věnovaném smrti Usámy bin Ládina uvedla ČT 24 ve svém pořadu Hyde Park astrologa a zastánce konspiračních teorií Antonína Baudyše mladšího. Proč tam také veřejnoprávně nehádali z karet?

 

Mimoidnost Kavčích hor dosáhla alarmující míry: Do seriózního diskusního pořadu zpravodajského kanálu ČT 24 pozvali kouzelníčka! Astrolog Antonín Baudyš mladší vysvětlil, že Amerika je ve skutečnosti řízena spiknutím zbrojních koncernů, a že to s tím Usámou bude určitě jinak, protože ti Američani jsou fakt divný a on jim nevěří. A Usáma nebyl žádný terorista, ale symbol vytvořený pro strašení občanů a zvyšování jejich kontroly (americkou) vládou.

 

Islamisty a teroristy smrt bin Ládina nezastaví. Právě naopak
Viliam Buchert 2. května 2011 • 10:26

Islamisty a teroristy smrt bin Ládina nezastaví. Právě naopak

 

Což o to - podobné projevy jsou zvláště na Internetu dostatečně rozšířené a známé. Donedávna však byly doménou částečně paranoiků a částečně mlaďasů, kterým hráblo ze silné marihuany či houbiček. Tím, že zve zpravodajský kanál do diskuse člověka, který blábolí podobné paranoidní nesmysly, vrhá celý takzvaně zpravodajský kanál do publicistického marasmu. Proto myslím, že by bylo načase oprášit myšlenku celou televizi veřejné služby prostě zrušit.

 

Kanál, který vysílá ve zpravodajství kouzelníčky, není třeba sponzorovat vymáhanými koncesionářskými poplatky.

 

Paľo Habera má lidi u pr**le. Měli by mít oni u pr**le Paľa Haberu?Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější