nahoru

Peníze na bydlení předem? Ať vám už nikdo vaši nemovitost nevyfoukne!

Prezentace klienta 24. února 2020 • 00:00
• foto: 
Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Věděli jste, že si můžete zajistit peníze až dva roky předtím, než se vůbec pustíte do hledání nebo do stavby vysněného domu? Nenechte se už předběhnout jiným zájemcem, který složí finanční zálohu dříve než vy!

Rozhodli jste se konečně řešit své vlastní bydlení? Nebo snad hledáte vhodný objekt k rekreaci? Máte rádi svůj byt nebo dům, ke kterému se vážou vzpomínky od dětství až po dospělost, natolik, že se ho rozhodně nechcete vzdát, ale potřeboval by zbrusu nový kabát? S Hypotékou dopředu od Wüstenrotu si zajistíte peníze předem a pak máte dostatek času na to, najít si své vysněné bydlení.  

Nic vám neuteče

Rozhodnete-li se pro výhody, které nabízí Hypotéka dopředu, nemusíte se stresovat tím, že vám uteče koupě nemovitosti jenom kvůli tomu, že se začnete rozhlížet po vhodném způsobu financování až poté, co jste konečně našli dům, byt nebo chalupu po kterých vaše srdce touží. Tak proč se nechat předběhnout jiným zájemcem, který složí finanční zálohu dřív ne vy?

Foto Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Na co ještě můžete peníze využít

Jestliže hledáte nebytový prostor, třeba proto, že jste umělecky založení a rozhodli jste naplno věnovat svému koníčku, nejspíš k tomu budete potřebovat ateliér. I na ten s Hypotékou dopředu dosáhnete. Finanční prostředky z úvěru lze však použít také třeba na převod družstevního podílu v bytovém družstvu, vypořádání spoluvlastnických a dědických práv k nemovitosti nebo k úhradě daní z nabytí movitých věcí.

Výše úvěru

Minimální výše úvěru je 300 tisíc korun, maximální výše úvěru tvoří 80 % zástavní hodnoty nemovitosti. Úvěr můžete splácet od 5 do 40 let v pravidelných měsíčních splátkách. V online  kalkulačce si snadno a rychle můžete vše spočítat.

Až 2 roky na čerpání

Nárok na čerpání úvěru se liší podle způsobu využití. Při koupi nemovitosti můžete úvěr čerpat až do 1 roku poté, co jste uzavřeli smlouvu. Při plánování výstavby je lhůta pro čerpání úvěru dokonce 2 roky.

Dopřejte si díky Hypotéce dopředu od finanční skupiny Wüstenrot bydlení, jaké jste si vždycky přáli. Pro více informací se podívejte na www.wuestenrot.cz/uvery/hypoteka-dopredu nebo navštivte některého z poradců finanční skupiny Wüstenrot.