nahoru
Premium Zajímavosti

Klub lovců paranormálních entit úspěšně pracuje dál: Krotitelé duchů zasáhli na Popravčí louce

Jiří X. Doležal 10. července 2019 • 07:40
Video se připravuje ...
Lovec duchů ze Šlapanic u Brna ukazuje svou výbavu a úlovky
• video: 
Martin Bartkovský

Kritici našeho seriálu Prodavači vzduchu nepravdivě tvrdí, že odsuzujeme všechny paranormální jevy. Když jsme však byli návštěvou u známého lovce duchů pana Drábka, museli jsme se s jeho činností v úplnosti ztotožnit. Dělá si totiž svým měřením duchů z lidí srandu, což je v této těžké době téměř státotvorná činnost. Proto jsme jej v článku nejen vyzdvihli, ale snad i adorovali. A neminulo se to cílem – Klub lovců duchů úspěšně pracuje dál.

Popis poslední paranormální akce klubu pana Drábka z letošního roku na Popravčí louce je strhující: „Místo získalo paranormální zařazení již někdy kolem 16. století, kdy zde údajně měla jakási žena zavraždit své dítě. Tehdy se tomuto místu říkalo „louka vražednice“. Býval zde i hřbitov, cesty k němu již bohužel neexistují a nikdo vlastně neví, kde původně byl. Jeho existenci potvrzuje vyskytující se zjevení pohřebního kočáru s koňmi a bez jezdce, který zde mnoho lidí spatřilo. Nejčastěji na velikonoční pátek. Zjistit přesné místo je opravdu oříšek – ani místní obyvatelé neznají přesnou lokalitu a často se mylně domnívají, že louka se nachází u Nimrodu. To ale není pravda. Neprozradím, jakým způsobem jsme louku vypátrali my, chceme, aby místo těch nebohých obětí zůstalo neposkvrněno nájezdy různých partiček lovců duchů a zvědavců.“

 

Na strašidla se musí vědecky

Už při naší první návštěvě na nás pan Drábek udělal dojem. Jeho Ghost Hunters Academy ve Šlapanicích je jedním z nejprestižnějších pedagogických zařízení, jaké můžete v České republice studovat. Ve svém oboru představuje špičku v celoevropském měřítku. Po návštěvě ve Šlapanicích mohu potvrdit, že nikde jinde vám v ČR nezmapují vaše domácí nadpřirozené jevy tak odborně. Odhalená strašidla jsou systematicky zdokumentována, zaevidována a strašení ve vašem bytě je pečlivě vyhodnoceno. Navíc má tato instituce ve znaku dva zkřížené pyje! 

 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.