Česká pojišťovna zahajuje letní sezónu se zvýhodněnou nabídkou pojištění pro karavany a obytné vozy | Reflex.cz
nahoru

Česká pojišťovna zahajuje letní sezónu se zvýhodněnou nabídkou pojištění pro karavany a obytné vozy

Komerční prezentace6. května 2019 • 00:00
• foto: 
Česká pojišťovna

Česká pojišťovna přichází se zvýhodněnou nabídkou pojištění pro karavany a obytná auta. Reaguje tím na rostoucí oblíbenost cestování a rekreace v “domově na kolech”. Kromě pojištění samotných vozů či přívěsů a široké asistenční služby nabízí také možnost připojistit si zabudované vybavení vozu i věci uložené ve vozidle.

Na obytný vůz pojišťovna klientům zohlední bonus z osobního auta. Znamená to, že ti řidiči, kteří jezdí dlouhodobě bez nehod svým osobním vozem, budou mít pojištění obytného auta levnější. K obytnému autu je pak možné sjednat nadstandardní asistenční službu POHODA Extra za zvýhodněnou cenu, a to pouze za 700 Kč. Ta pomůže s celou řadou potíží, ke kterým může dojít jak v ČR, tak v zahraničí. Jedná se například o:

  • odtah nepojízdného vozidla do nejbližšího smluvního nebo autorizovaného servisu, kde lze vozidlo opravit
  • pomoc při defektu pneumatiky, vybití akumulátoru, ztrátě klíčů či nedostatku/záměně paliva
  • zajištění úhrady nákladů na nocleh
  • náhradní dopravu osob a zavazadel domů, nebo do cíle cesty
  • repatriaci vozidla do místa určeného klientem

I pro karavan lze sjednat nadstandardní asistenční službu POHODA Extra za zvýhodněnou cenu 700 Kč. Na karavan je navíc možné zkopírovat asistenci v rámci povinného ručení z osobního vozu v případě, že má řidič pojištěnou asistenci POHODA Super nebo má sjednané povinné ručení ve variantě Comfort.

Foto 

Možnosti pro pojištění obytného vozu a karavanu:

Pojištění movitých věcí – věci, které jsou pevně spojeny s obytným vozem či karavanem, jako např. vestavěná kuchyň, toaleta, vytápění apod., jsou nyní pojištěny v rámci havarijního pojištění.

Pojištění osobních věcí uložených ve vozidle – lze sjednat jako připojištění k pojištění obytného vozu či karavanu. Pojištěna jsou rizika odcizení a poškození či zničení věcí během nehody nebo vinou živelní škody. Vztahuje se na věci uložené v uzamčeném vozu či v karavanu vyjma hotovosti či dokladů. Pojištění se nevztahuje ani na výpočetní techniku, tu lze ale do limitu 15 tisíc korun pojistit v rámci pojištění domácnosti.

Foto 

Pojištění jízdních kol - lze sjednat jako připojištění k pojištění obytného vozu či karavanu. Kola jsou pojištěna proti poškození při nehodě, živelní škodě a odcizení. V případě odcizení je podmínkou vyplacení pojistného plnění uložení kol v uzamčeném zavazadlovém prostoru nebo v uzamčeném nosiči např. na zádi obytného automobilu.

 

Komerční prezentaceVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Kurzy měn
25,720
23,080
29,340
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější