Zdevastovaná Venezuela si pořád drží neobvyklé prvenství – má nejkrásnější ženy světa | Reflex.cz
nahoru

Zdevastovaná Venezuela si pořád drží neobvyklé prvenství – má nejkrásnější ženy světa

Daniel Baret26. února 2019 • 15:50
Zdevastovaná Venezuela si pořád drží neobvyklé prvenství – má nejkrásnější ženy světa
foto: Instagram / missvenezuela.com

Jihoamerická Venezuela je už mnoho let sužována velkými ekonomickými a politickými problémy. Přesto si drží jedno světové prvenství – krásné ženy této země se pořád umísťují na čelných místech v různých světových soutěžích krásy. Podle odborné stránky Missosology tomu tak bylo i v minulém roce, když se vyhodnotí pět největších mezinárodních soutěží. Ostatně stačí se podívat na fotografie.

Například na Miss Universe skončila loni jako druhá vicemiss Venezuelanka Sthefany Gutiérrez. Na Miss World se do první třicítky probojovala Veruska Ljubisavljević, na Miss International vyhrála Mariem Velazco, na Miss Earth byla v první osmičce Diana Silva a na Miss Supranational pronikla do „top 10“ Nariman Batthika.

Může být armáda hodně, ale hodně sexy? To si pište. Podívejte se na Instagram vojaček z…

Když se tyto výsledky na mezinárodních soutěžích sečtou, tak Venezuelanky byly loni nejúspěšnější na světě, následovány krásnými ženami z Filipín, Mexika, Jižní Afriky a Vietnamu. Zajímavé je, že české dívky se v posledních letech neprosazují, zatímco „venezuelská vlna“ trvá už delší dobu.

Někdy je Venezuelankám vyčítáno, že jejich tvary jsou někdy spíše výtvorem plastických chirurgů než přírody. To ale jejich silné postavení mezi nejkrásnějšími ženami světa nijak neumenšuje.

Erotika ve vaši představivosti: Podívejte se na nevinné snímky, které však ukazují…

Pozoruhodné také je, že i když se Venezuela potýká s nesmírnými problémy, soutěže krásy se pořádají dál a na rozdíl od kolabujícího exportu ropy, funguje v tomto směru vše, jak má.

Akty trochu jinak: Nahý fotograf fotí oblečené modelky. A výsledek pobaví
Fotograf uměleckou formou zachytil okamžik ženského orgasmu

Daniel BaretVolby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,000
29,270
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější