nahoru

Presbyopie nemusí být strašákem. Představujeme vám multifokální brýle

18. února 2019 • 00:00
Trápí vetchozrakost i vás?
Trápí vetchozrakost i vás?
• foto: 
Shutterstock

Také si začínáte všímat, že oddalujete text dál od očí? Po čtyřicítce nás začíná trápit presbyopie neboli vetchozrakost. Bohužel se jedná o přirozený proces stárnutí oka, který se nevyhne nikomu z nás. Moderní řešení však nabízejí multifokální brýle.

Dnes čtyřicátníci představují mladé lidi, kteří mnohdy teprve zakládají rodiny, mají rozjetou kariéru a naplno si užívají života.

Oči nám ale stárnou, pálí nás a cítíme jejich únavu. Drobné písmo se nám hůře čte a my si s hrůzou uvědomujeme, že nastává čas na dvoje brýle – na blízko a do dálky. Nebo si snad pořídíme nevzhledná „důchodcovská“ bifokální skla? 

Vyřešte to elegantně!

Nenechte se zastavit a buďte stále IN! Nejmodernějším řešením jsou multifokální brýlová skla Varilux® od firmy Essilor, která vám poskytnou za každé situace hladký přechod z vidění do dálky přes střední vzdálenost až do blízka

Ať chceme, nebo ne, věk se do stavu zraku promítá.Ať chceme, nebo ne, věk se do stavu zraku promítá.Foto Essilor optika

Multifokální brýle si na rozdíl od brýlí na čtení nemusíte neustále sundavat a brýlová skla mohou být individuálně přizpůsobena na míru vašim potřebám. Samozřejmostí je i řešení vaší zrakové vady. 

Letos je tomu přesně 60 let, kdy firma Essilor, celosvětový lídr v optickém průmyslu, vynalezla první multifokální brýlové sklo na světě. I nadále investuje do dalšího vývoje brýlových čoček více než 160 mil. EUR ročně. Dnes jsou skla Varilux nejvíce prodávanými multifokálními skly na světě. 

100% garance spokojenosti

Aby vám multifokální brýle dobře sloužily, svěřte se do rukou odborníka, Varilux specialisty. Bojíte se, jestli budete s brýlemi spokojeni? Na multifokální brýlová skla je poskytována garance 100% spokojenosti, nebo výměny po dobu 30 dnů. 

Nebylo by lepší si pořídit ty správné brýle?Nebylo by lepší si pořídit ty správné brýle?Foto Essilor optika

Využijte akční nabídku: Dvoje brýle za jednu cenu! 

Proč mít jen jedny brýle, když máme vícero bot, kabátů a dalších módních doplňků? Využijte akci 1+1, kterou právě nabízí vybrané optiky. Dva páry brýlových skel za cenu jednoho!

Vyzkoušejte i jiná řešení pro různé příležitosti! Například multifokální skla s úpravou EyeDrive pro řidiče, Crizal s Transitions, které se vždy přizpůsobí světelným podmínkám nebo sluneční dioptrická skla SUN. 

Brýle navíc se vždy hodí! Vraťte se pro druhý pár do 30 dnů. Více o multifokálních brýlových sklech najdete na www.varilux.cz.