Ta nejlepší česká a moravská vína. Kam se za nimi vydat? | Reflex.cz
nahoru

Ta nejlepší česká a moravská vína. Kam se za nimi vydat?

komerční prezentace27. září 2017 • 00:00
• foto: 
Unsplash.com

Jste náruživí milovníci vína, nebo si jen čas od času dopřejete jednu skleničku? Ať už patříte do jakékoliv skupiny, jistě uznáte, že výlety za nezapomenutelnými zážitky a poznáním dobrého vína jsou oblíbenou kratochvílí. Víte ale, kde kvalitní česká vína hledat? S tím vám pomůže prestižní soutěž TOP vinařský cíl.

Jaká vinice je ta nej?

Rádi poznáváte místa, která vám nabídnou kombinaci vynikající gastronomie, nezapomenutelných zážitků a vynikajícího vína? Užíváte si vlídnost pohostinných vinařů a atmosféru vinných sklepů? Pak právě vás by mohl zaujmout projekt TOP vinařský cíl, který mapuje a tvoří bedekr, jenž vám pomůže při vašich cestách za vinařskými zážitky. A je jedno, jestli hodláte navštívit vinotéku v centru Prahy, nebo sklípek autentického vinaře na úpatí Pálavy.

Soutěž TOP Vinařský cíl 2018

I vy můžete ovlivnit výsledky této soutěže. Avšak neváhejte, hlasování o nejlepší vinařský cíl jde do finále, končí již tuto neděli 30. září. Navštivte webové stránky www.topvinarskycil.cz dejte hlas svému favoritovi. Účastí v hlasování navíc můžete vyhrát skvělé ceny, například Mercedes-Benz třídy X na jeden měsíc, vína od společnosti Wineplanet.cz nebo vodu vhodnou k vínu na celý rok. Vítěz letošního ročníku bude vyhlášen 11. 10. 2018 na krásném zámku ve Valticích.

Seznamte se s trojnásobným vítězem

Vinařství Lednice ANNOVINO je pokračovatelem slavné vinařské tradice v Lednici. Je specialistou na odrůdu Rulandské šedé, dále potom Tramín červený, Ryzlink vlašský, Rulandské modré, bílé, Sauvignon, Hibernal, Pálava a Sevar. Jejich Valtické podzemí patří mezi nejnavštěvovanější vinařské cíle Moravy. Milovníci vína zde mohou navštívit unikátní labyrint historických sklepů, jejichž minulost sahá až na konec 13. století. Svou kóji tady mají i Zlata Adamovská nebo Janek Ledecký. Za několikeré vítězství v oblíbené vinařské soutěži získalo Valtické podzemí prestižní ocenění Champion TOP Vinařský cíl České republiky.

Hlasovat můžete zde.

komerční prezentaceColours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví
PREMIUM X Helmut Newton: Fotograf, před jehož objektivem ochotně zapózovala každá žena
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: V čem Češi vynikají? Obrana specifickým humorem a spotřeba alkoholu
PREMIUM X Karel Gott mit uns! Mistr jako zdroj inspirace a humoru...

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější