nahoru

5 důvodů, proč letět na dovolenou z Bratislavy

Prezentace klienta 30. května 2018 • 00:00
Tak kam to dnes bude? Vybírat můžete z 45 světových destinací, do kterých se z Bratislavy dostanete přímými spoji.
Tak kam to dnes bude? Vybírat můžete z 45 světových destinací, do kterých se z Bratislavy dostanete přímými spoji.
• foto: 
Letisko M R Stefanika - Airport Bratislava

Dovolená se blíží a vy stále ještě nevíte, kam a jak vyrazíte? Čím dál víc Čechů dává přednost cestování na vlastní pěst – je to levnější než s cestovkou a dovolenou zařídíte pohodlně pomocí pár kliknutí přes počítač. A odkud letět? Po sečtení všech plusů a minusů vychází pro Moravany nejlépe Bratislava.

1. Z Bratislavy do celého světa

Řecko, Egypt, Spojené arabské emiráty, ale i Rusko nebo Ukrajina. V letní sezóně se z bratislavského letiště dostanete přímými spoji do 45 světových destinací. A tím nabídka nekončí. Díky jednoduchému generátorů letů najdete nejlevnější a nejlepší spojení z Bratislavy i do dalších světových letovisek.

2. Dostanete se k nám snadno a rychle

Letos čekají dálnici D1 ve směru na Prahu opět velké rekonstrukce, takže kilometrové kolony zřejmě budou každodenní realitou. Otočte to raději na druhou stranu – z Brna jste autem v Bratislavě za hodinu a půl, vlakem za 2 hodiny. Z hlavního nádraží vede na letiště přímá autobusová linka 61, která vás do cíle dopraví za 25 minut.

3. Ztraceni na letišti? To v Bratislavě nehrozí

Velká letiště mají desítky odletových bran, uliček a zákoutí, takže je snadné se ztratit. Letiště v Bratislavě je ale menší a od check-inu vás k letadlu dělí doslova jen několik desítek metrů. Všechny linky mají jednotný vstup do odletové haly, takže se neztratíte. Výhodou malého letiště jsou také menší fronty u odbavení a bezpečnostní prohlídky.

Jednotný vchod na bezpečnostní prohlídku pro všechny lety. Na bratislavském letišti se neztratíte. Jednotný vchod na bezpečnostní prohlídku pro všechny lety. Na bratislavském letišti se neztratíte.Foto Letisko M R Stefanika - Airport Bratislava

4. Nepotřebujete umět cizí jazyk

Proč se stresovat už na začátku dovolené? V Bratislavě vyřídíte vše ve svém rodném jazyce a každý vám porozumí. Domluvte si přednostní odbavení, objednejte si kávu nebo se ptejte personálu na informace o odletu.

5. Zkraťte si čas nákupy

I když je Bratislava malé letiště, o požitek z nákupů nebudete ochuzeni. Občerstvit se můžete v bistrech před i za bezpečnostní kontrolou. Čekání na odlet si můžete zpříjemnit nákupy v duty free shopu a nechybí ani relaxační zóna s pohodlnými sedačkami.

Pohodlné sedačky ukrývají elektrické zásuvky, ve kterých si můžete před odletem dobít například telefon. Pohodlné sedačky ukrývají elektrické zásuvky, ve kterých si můžete před odletem dobít například telefon.Foto Letisko M R Stefanika - Airport Bratislava

Tak kam to bude?

Bez stresu, zdlouhavého vyřizování nebo nepříjemností. Odletem z Bratislavy zahájíte svou dovolenou v klidu a pohodě, ať už cestujete sami nebo s rodinou. Vyberte si svou vysněnou destinaci na www.bts.aero a užijte si pohodovou dovolenou, kterou si zasloužíte.

Nejčtenější komentáře