nahoru

Tenistka Williamsová se tajně vdala, nyní zveřejnila první novomanželské snímky

Tereza Stonišová19. listopadu 2017 • 14:00
Tenistka Williamsová se tajně vdala, nyní zveřejnila první novomanželské snímky
foto: Instagram/Vogue

Serena Williamsková se svým partnerem, od čtvrtka manželem Alexisem Ohanianem, zveřejnuli snímky ze svého svatebního obřadu, který se konal v utajení minulý čtvrtek v New Orleans. Svatbu uspořádali necelé tři měsíce od narození dcery Alexis Olympie.

„Všechno, co jsem do svých 34 let dokázal, zastínilo to, co děláme společně dnes. Jsem tak zamilovaný,“ uvedl čtyřiatřicetiletý milionář, spoluzakladatel Redditu Alexis Ohanian na sociální síti Instagram. Pár se svatbou dělal velké tajnosti a až nyní z nich zveřejnil několik fotografií.

Britský bulvární deník Daily Mail označil sňatek Williamsové za „svatbu roku“. Jako první zveřejnil snímky v médiích časopis Vogue, následován dalšími světovými médii. Vogue si všiml například drahých šperků, které nevěsta nosila, a odhadl jejich cenu na zhruba 3,5 milionu dolarů. Šaty přímo na míru pro Serenu ušila návrhářka Sarah Burton (pro McQueenův módní salon), jejichž kopii nyní salon na svých stránkách nabízí jako „šaty Sereny Williamsové“.

 

Jak se Češi proslavili v Kazachstánu? Svlékli se "na Borata" a nechali se zatknout
Tuzemské banky holí své klienty jako ovce. Když ale mají zvýšit úroky u vkladů, mají…
Uhrančivě silné portréty přeživších holocaust. Ze snímků čiší síla i nadějeKlíčová slova: serena williams, svatba , fotogalerieDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,590
22,580
29,930
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější