Značka Victoria's Secret zveřejnila seznam nejvíce sexy lidí. A se zlou se potázala | Reflex.cz
nahoru

Značka Victoria's Secret zveřejnila seznam nejvíce sexy lidí. A se zlou se potázala

Daniel Baret17. dubna 2017 • 12:30
Značka Victoria's Secret zveřejnila seznam nejvíce sexy lidí. A se zlou se potázala
foto: Profimedia.cz

Slavná značka spodního prádla Victoria's Secret, pro kterou kdysi pracovaly i české supermodelky Daniela Peštová a Karolína Kurková, jako každý rok zveřejnila svůj seznam nejvíce sexy lidí světa pro rok 2017. Tentokráte se ale se zlou potázala – prší na ní kritika ze sociálních sítí. Důvod? Naprostá většina lidí ze seznamu jsou bílé, mladé a štíhlé ženy. Otázkou je, kdo by to vlastně měl být jiný.

Takže podle Victoria's Secret je „nejvíce sexy herečkou“ pro tento rok Američanka Mandy Moore (32). „Navždy sexy“ je australská herečka Margot Robbie (26, známá například z filmu Vlk z Wall Street). Nejvíce „sexy bavič“ je americká zpěvačka Taylor Swift (27) a „sexy zpěvačka“ pak Lady Gaga (31). Sexy sportovkyní roku je pak americká reprezentantka ve fotbalu Julie Johnston (25).

Je pravda, že do seznamu se dostal i jeden muž – britský komik a moderátor James Corden (38), který je údajně nejvíce sexy v televizních show.

Jako výjimky, které jsou ale podle kritiků naprosto nedostačující, pak slouží nejvíce „sexy člověk na červeném koberci“, což je indická herečka, zpěvačka a producentka Priyanka Chopra (34). Na „člověka sexy festivalového stylu“ byla pak pasována Jamie Chung (33), Američanka narozená v San Francisku, ale korejského původu.

To je podle kritiků příliš málo, protože sexy jsou i jiné rasy, ale také starší lidé a také muži.

Když si ale ženy vybrané pro tento rok luxusní módní značkou Victoria's Secret prohlížíte, nelze si pomoci, jsou skutečně všechny „sexy“. Kritici jsou mimo. Spíše to zavání nějakým šílenstvím souvisejícím s politickou korektností.

Sněhurka či Popelka v erotickém prádle. Sexualizace dětských postav vyvolala bouři
Fotografie modelek pod vodou, které vznikly před 80 lety. Naivní, ale krásné

Daniel BaretMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zákulisí Metronome Festivalu: Jedinečné fotografie účinkujících, které jinde neuvidíte
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Babiš v důsledku demonstrace na Letné definitivně ztratil autoritu
PREMIUM X Klausova elitní sestavička, Berlín jako laboratoř bolševických experimentů, předsmrtná křeč ČSSD
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější