Svěží vítr ve vzdělávání – přidejte se k online revoluci a staňte se pány svého času | Reflex.cz
nahoru

Svěží vítr ve vzdělávání – přidejte se k online revoluci a staňte se pány svého času

Komerční prezentace10. dubna 2017 • 00:00
• foto: 
LIGS, s.r.o.

V posledních deseti letech k nám stále více proniká nejnovější trend ve vysokoškolském vzdělávání. V souvislosti s rozvojem moderních technologií se do online sféry posouvá i to, co dříve bylo záležitostí univerzitních kampusů, přednáškových sálů a zaprášených knihoven. Revoluce ve vzdělávání je tady!

Pamatujete si na svá vysokoškolská léta? Donutit se ráno vstát z postele, natáhnout tenisky, popadnout batoh s povinnou četbou a následně protrpět celý den na tvrdé židli v učebně a snažit se znova neusnout bylo na denním pořádku. Hodiny strávené v knihovně. Hektolitry kávy. A zkoušky! První termíny, druhé termíny, deadliny, eseje – a většinou všechno najednou.

Jde to i jinak!

Co když vám ale řekneme, že tohle nemusí být jediný způsob, jak získat vzdělání a titul, který bude opravdu něco znamenat? Co když je možné to všechno zvládnout z pohodlí svého domova? Většina čerstvých maturantů s aspirací na vysokoškolský titul si v nejbližší budoucnosti zřejmě i nadále bude volit ke svému studiu prezenční formu, ale v populaci je i poměrně velký počet lidí, kteří si tento typ studia z časových důvodů nemohou dovolit. Jedná se především o vytížené manažery, rodiče na mateřské dovolené nebo zkrátka ty, kteří si uvědomili, že „klasické“ studium není pro ně to pravé, a tak se rozhodli začít pracovat.

Jednou možností, jak se vypořádat s časovým omezením, je přihlásit se na dálkové studium. I v tomto případě ale budete pořád omezeni termíny a nutností alespoň občas dojíždět na přednášky a zkoušky – jedná se tedy o řešení polovičaté.

Studovat můžete i bez dojíždění!

Druhou možností je pak rozhodnout se pro studium 100 % online, díky kterému můžete hodit za hlavu veškeré termíny a přestat si dělat starosti s dojížděním do školy. Nic takového vás totiž nečeká! Ke svému studiu budete potřebovat pouze počítač s připojením k internetu, jelikož veškeré studijní aktivity probíhají online formou, ať už se jedná o komunikaci s tutory, odevzdávání prací, zkoušky i testy. Tento typ studia, který se opírá o nejnovější vývoj komunikačních technologií, je speciálně navržen pro časově vytížené studenty ve všech věkových kategoriích a profesních stupních.

Pokud se tedy během své kariéry ocitnete v bodě, kdy si uvědomíte, že stagnujete a dále se nerozvíjíte, nezoufejte. V závislosti na vaší dosavadní praxi se můžete rozhodnout pro studium vámi vybraného programu. Například americká LIGS University nabízí online studium MBA, MSc, DBA nebo PhD, přičemž si můžete vybrat z široké nabídky specializací tak, aby studium pro vás mělo maximální užitek a posunulo vaši kariéru zase o skok dále. Nikdy totiž není pozdě udělat něco sám pro sebe!

Komerční prezentaceVolby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Kurzy měn
25,780
23,030
29,220
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější