nahoru

Starosta zveřejnil printscreen své obrazovky, zapomněl zavřít BDSM stránku

Tereza Stonišová 21. února 2016 • 15:00
Starosta zveřejnil printscreen své obrazovky, zapomněl zavřít BDSM stránku
foto: facebook

Starosta německého města Quickborn má z ostudy kabát. Na internetu totiž zveřejnil printsreen obrazovky svého iPadu, a zapomněl před tím zavřít některé záložky. Na jedné z nich bylo vidět, že si starosta prohlížel sadomasochistické pornostránky.

“Ano, prohlížel jsem si to,” přiznal se starosta města ležícího nedaleko Hamburku německému bulvárnímu deníku Bild. Na otázku, proč příspěvek později smazal, starosta odpověděl, že se zcela ztratil jeho původní účel. “Stránky jsem si prohlížel během čekání na vlek na dovolené v Jižním Tyrolsku. Bavili jsme se zrovna o něčem podobném s přáteli. Mrzí mě, že jsem nebyl dostatečně pohotový, a nevšiml si toho,” dodal starosta pro německý Bild.

Jakékoliv sledování BDSM videí však starosta důrazně popírá, přestože prohlásil, že věří, že “někteří si jistě s BDSM mohou užít spoustu legrace”.

Inkriminovaný printscreen Inkriminovaný printscreenFoto facebook

Tereza Stonišová


Klíčová slova: starosta, Německo, bdsmDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.