nahoru

Italský bulvár vyfotil nahou ministryni školství, teď v zemi zuří debata o právu na soukromí

arb 24. srpna 2014 • 15:00
Italský bulvár vyfotil nahou ministryni školství, teď v zemi zuří debata o právu na soukromí
foto: Chi

V úterý italský bulvární magazín Chi zveřejnil fotografie, na kterých se italská ministryně školství Stefania Giannini (54) opaluje nahoře bez na dovolené. V zemi to vyvolalo velkou diskusi a ochraně soukromí i o tom, zda se politička má takto předvádět na veřejnosti. Informovala o tom masivně tamní média.

Podle některých názorů bylo chybou ministryně, že se veřejně opaluje nahoře bez, zejména když má na starosti oblast školství. Bylo to označeno i za nepřípustný exhibicionismus. Jiné komentáře ale hájí její svobodu, a že něco podobného je jen její soukromá věc. Samotná politička oznámila, že se nemíní s časopisem soudit.

Chi patří do mediální říše bývalého premiéra Silvia Berlusconiho. V minulosti proslul magazín uveřejněním lechtivých snímků princezny Diany či současné manželky britského prince Williama.

Před několika týdny pak zveřejnil fotografie jiné italské ministryně v bikinách, kterou byla Maria Elena Boschi (33). Na ty ale reagovala veřejnost jinak, většinou ocenila „dobrou postavu“ levicové političky…

arb


Klíčová slova: Itálie, bulvar, ministryněDiskuse ke článku