Hledá se Nemo

Hledá se Nemo Zdroj: ivio.tv

Hledá se Nemo
Pocahontas
Ratatouille
3
Fotogalerie

Tři filmové tipy na léto: Oskarová animovaná díla od Disneyho

Studio Walt Disney přináší divákům špičkové animované tituly už víc než osmdesát let. Trendy v oblasti rodinné zábavy určuje i v současnosti. Nejlepší disneyovky vyznamenané Oskarem přicházejí právě teď do on-line kina IVIO.tv. Můžete je sledovat v rámci Prémiového účtu – a to i s českým dabingem.

Hledá se Nemo

Rybí kluk Nemo žije se svým otcem Marlinem v teplých vodách Velké útesové bariéry. Zvědavost ho však přivede do nebezpečí: Je chycen a skončí daleko od domova, v akváriu zdobícím ordinaci zubaře. Starostlivý Marlin musí opustit bezpečí rodného útesu, aby svého syna zachránil. Proti nástrahám podmořského světa mu pomáhá ryba Dory, která je nekonečně optimistická, protože trpí poruchou krátkodobé paměti. Příběh o tom, že se i malá rybka může stát hrdinou, získal Oskara za nejlepší film.

http://ivio.tv/5211/Hleda-se-Nemo

Ratatouille

Remy není jen tak obyčejná pařížská krysa: Nesní o šťavnatých odpadcích, ale o tom, že se stane kuchařem v pětihvězdičkové francouzské restauraci. Má dokonalý čich, nápady a smysl pro dobrodružství – a když se spojí se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim, dokáže překonat všechny potíže. Dobrácký, nešikovný smolař a šikovný krysák dokážou přesvědčit o své pravdě nelítostného jídelního kritika Antona Ega - i Americkou akademii, která jim dala Oskara.

http://ivio.tv/5193/Ratatouille

Pocahontas

Píše se rok 1607 a do Nového světa se hrnou dobrodruzi chtiví zlata a moci. Za sebou zanechávají spoušť a zoufalství. Navzdory tomu se krásná, divoká indiánská princezna Pocahontas a mladý anglický kapitán John Smith do sebe zamilují. Tajní milenci jsou po všech stránkách odlišní, dovedou se však dohodnout a navzájem si ukázat to nejlepší ze svých světů. Krutá doba však dvojici staví do cesty nejrůznější překážky. Dvouoskarový hit je inspirovaný populární americkou legendou.

http://ivio.tv/5188/Pocahontas