nahoru

Pochutnejte si na zlatém rýžovém hovínku. Objednali byste si originální dobroty ze „záchodové restaurace“?

Lucie Drugdová 16. října 2013 • 16:30
Pochutnejte si na zlatém rýžovém hovínku. Objednali byste si originální dobroty ze „záchodové restaurace“?
foto: Elizabeth Daniels

Jíst oběd na záchodě není zrovna lákavá představa. Co kdyby ale právě do stylu toalet byla stylizovaná celá restaurace a ony mísy nejnutnější potřeby byly jen originálně zpracované židle? Přesně takové občerstvení je totiž v Kalifornii. Dokázali byste si představit slízávat zmrzlinu ze záchodového prkénka?

Mladíci v Kalifornii mají vystaráno. Pokud budou totiž chtít vzít dámu svého srdce na originální rande, stačí, když se půjdou občerstvit do The Magic Restroom Café. Na stole sice nebudou plápolat svíčky a nenajdete tam ani chlapíka ve smokingu, který na piano hraje „slaďáky“, ale na takový zážitek rozhodně nikdo jen tak nezapomene.

Restaurace je totiž stylizovaná do vzhledu toalet, a tak krom toho, že místo na židli budete sedět na záchodové míse, budete z ní dokonce i jíst. Pokrm „Hnědé hovínko“ určitě potěší milovníky zmrzliny, kteří čokoládovou delikatesu rádi z prkénka olíznou a masožrouti zase ukojí své choutky na „Smrdí jako hovínko“, pod čímž se skrývá dušené vepřové s rýží.

Tento typ občerstvení je velmi populární například v asijských zemích. V Americe je však restaurace The Magic Restroom Café úplně první.

Lucie Drugdová


Klíčová slova: rxrx, luciedrugdovaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.