nahoru

Hranická propast, sociální sítě Andreje Babiše a dalších sedm věcí, které nemají dno

 • Jan Studnička 2. srpna 2022 • 16:30
  Hranická propast, sociální sítě Andreje Babiše a dalších sedm věcí, které nemají dno
  Hranická propast.
  • foto: 
  Foto Facebook Marcin Jamkowski/National Geografic, Facebook/Krzystof Starnawski, ara

  Přestože Českem zmítá krize, Západ je zase jednou ve válce s Ruskem a svět je v podstatě v plamenech, mezinárodní tým vědců se rozhodl vyrazit k Hranické propasti u Přerova, nejhlubší zatopené jeskyni na světě, aby se do jejích temných hlubin podíval. Výzkumný robot minul původní největší naměřenou hloubku a dostal se až do čtyř set padesáti metrů. Ale ani tam Hranická propast nekončí, předpokládá se, že může mít až kilometr. Anebo dno vůbec nemá. Jako řada jiných věcí v naší krásné zemi. 


 • Prezident České republiky

  Prezident Miloš Zeman Prezident Miloš ZemanFoto Profimedia.cz

  Je vlastně lhostejno, jestli jste havlistická sluníčka nebo fandíte Miloši Zemanovi. Oba tábory se mohou shodnout na tom, že druhým nejlepším prezidentem České republiky byl Václav Klaus. A ať se na to díváte z kterékoli strany barikády, tak je to příšerné.


 • Youtubová scéna

  Kovy resi dejiny Kovy resi dejinyFoto Česká televize

  Česko má doslova jednoho dobrého youtubera a i ten se radši objevuje v České televizi, než aby zůstával na YouTube. 


 • Sociální sítě Andreje Babiše

  Andrej Babiš při focení na obálku své knihy Sdílejte, než to zakážou! Andrej Babiš při focení na obálku své knihy Sdílejte, než to zakážou!Foto Facebook @AndrejBabis

  Víte, občas se dívám na lidi, jako je Štěpán Kozub nebo Lukáš Pavlásek, a říkám si: „Zajímavá volba, dělat ten humor takhle. Vystupovat jako úplný idiot. Dělat ze sebe šaška před celým národem. Jestlipak je to jednou nebude mrzet.” Ale pak vidím, že náš nejpopulárnější politik dělá úplně to samé. A cítím na jazyku jednak omluvu Lukáši Pavláskovi a jednak žaludeční šťávy. Já vážně, ale vážně doufám, že tu prezidentskou volbu nevyhraje. Už proto, že chci vidět člověka, který řadu let žongluje matku Slunce, otce Měsíce, homeopatika, štěňata a xenofobii… a pak zjistí, že to bylo úplně k ničemu. 


 • Český TikTok

  Sociální síť TikTok se stala nejnavštěvovanější stránkou na světě. Sociální síť TikTok se stala nejnavštěvovanější stránkou na světě.Foto Reuters

  Já nechci být hořký a nechápající boomer… Ale jsem. 


 • Přímá volba

  Karel Janeček Karel JanečekFoto čtk

  Od první přímé volby prezidenta všichni říkají „No nic! Máme pět let na to, najít někoho pořádného, aby to zase nevyhrál úplný §*#!&, to nebude problém.” A nikdy nikoho nenajdou. A tak se stalo, že se napřesrok bude konat přímá volba už potřetí a naše nejlepší volba je bývalý komunistický lampasák. Mezi kandidáty mimochodem i stíhaný expremiér nebo bláznivý miliardář, jehož jedinou sympatickou vlastností je to, že si na každý den v týdnu budeme moci vybrat jinou první dámu.


 • Inflace

  . .Foto stockphotosecrets.com

  Inflace nemá dno. To ani není vtip, to je prostě jen horor na tři slova.


 • Hnutí pro život

  Prahou prošly tisíce protestujících, kterým vadí potraty. Prahou prošly tisíce protestujících, kterým vadí potraty.Foto ČTK/Doležal Michal

  Zájmový kroužek fanoušků středověku, kteří se domnívají, že gayové by se měli jít léčit a že Ukrajinky znásilněné ruskými vojáky nepotřebují postinor, ale píšťalku. To jsou lidé, kteří dokázali, že i dno může mít svůj sklep.


 • Vkus českého televizního diváka

  Drama v seriálu Slunečná Drama v seriálu SlunečnáFoto Foto FTV Prima

  Mám pro vás jedno jediné slovo. Slunečná. A sami si sáhněte do svědomí.


Jan StudničkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.