nahoru

Rozmohl se nám tady takový nešvar! Místo poděkování teď zdravotníci dostávají kudlou do gumy

mc 6. prosince 2021 • 20:00
Z dokumentu Nemocnice v první linii
• foto: 
ČT

Rozmohl se nám tady takový nešvar! Místo poděkování teď zdravotníci dostávají kudlou...zatím jen do gum od aut, ale už to dost stačí. Takhle se v Česku prokazuje vděk za neustálý boj s covidem. Můžeme na sebe jako na národ být patřičně hrdí. Viníky s velkou pravděpodobností není nikdo jiný než tlupa antivaxerů, která má valnou většinu kamarádů a příbuzenstva právě v péči lékařů, případně pohřebáků. A to bohužel není všechno - stejná sorta lidí totiž nadává i záchranářů, když za nimi přijedou. Teda jen ti, co to zvládnou mezi sípavými nádechy. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Poslední instance naší naděje je už jen povinné očkování. K tomu se nakonec umírající Babišova vláda uchýlila, i když s opatrností a rychlostí sobě vlastní. Očkovat by se měli povinně jen některé profese a starší lidé. Ale nebojte, asi na to nedojde...nová vláda už totiž dala všem na vědomí, že nařízení zruší. Úplnej Kocourkov...

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.