Šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO) v pořadu Otázky Václava Moravce hovořili o videu s prezidentem Milošem Zemanem.

Šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO) v pořadu Otázky Václava Moravce hovořili o videu s prezidentem Milošem Zemanem. Zdroj: repfoto ČT/Blesk: Tonda Tran

Zdravotní situace prezidenta Zemana a okolnosti návštěvy Radka Vondráčka

Minulý týden se těžce nesl v duchu řešení zdravotní situace prezidenta Zemana a okolností návštěvy Radka Vondráčka. Kdo však doufal, že aspoň o víkendu si od našich politiků odpočineme, ten se klidu nedočkal. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, co nového přinesla nedělní debata.

V neděli proběhla tradiční taškařice u Václava Moravce a vyjma reinkarnace Toma Cruise z výprodeje se jí účastnili i hlavní dva aktéři grotesky o prezidentovi z  posledních dní. Předseda Senátu Miloš Vystrčil a myšlenkový trust Hnutí ANO, Radek Vondráček si konečně přišli z očí do očí vyříkat, co vlastně vědí o zdravotním stavu našeho prezidenta a jeden z centrálních bodů, které se řešily, bylo i ono slavné video. A co jsme se dozvěděli?

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.