nahoru

Hradním kancléřem už nadosmrti. Mynář se odmítá hnout, a nemá jej kdo odvolat

mc 20. října 2021 • 20:00
Kancléř Mynář a prezident Zeman
• foto: 
Dalibor Glück / MAFRA / Profimedia

Začíná to vypadat, že se z naší nepravidelné rubriky s poetickým názvem AnabáZeman stane každodenní zpravodajství. Protože to, co Hrad, nebo spíš podhradí předvádí je na samostatný pořad. Že už jsme druhý den bez hlavy státu - oficiálně, jinak už to může být třeba měsíc - tu zatím nikomu nepřijde divný, asi podobně jako švábům, který bez hlavy přežijou i pár týdnů. Ale fakt, že premiér Babiš, na kterýho si už brousí zuby státní zástupce s policií, vyzývá hradní pány k rezignaci, to už je silnější kafe. A co na to zaznělo z Hradu? O tom už v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Hradní kancléř Vratislav Mynář se učil od těch nejpovolanějších. To ostatně převedl včera, když v reakci na Babišův příkaz k odstoupení odvětil jenom: „A ne, a ne, a ne! Já nikdy nedostoupím!“ a ještě si u toho dupnul nožičkou. Odvolat ho může jen Zeman a Zeman je co? No....to přesně nevím, ale určitě ne ve stavu, kdy by ho nějaký Mynář zajímal...

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.