nahoru

Setkání bratří Okamurů ve Sněmovně: Zábava může začít!

mc 14. října 2021 • 20:00
Spor bratrů Hayata (vlevo) a Tomia Okamurových přerůstá do osobní roviny
• foto: 
Blesk

Ne jeden Okamura, ale hned dva zasednou letos po volbách do poslaneckých lavic. Zkušenému Tomiovi přijde dělat společnost jeho bratr Hayato. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, co to pro naši zemi bude znamenat a jestli se máme bát.

Zvolení dvou Okamurů do Sněmovny možná uvítal nejeden obyvatel prostějovských ubytoven, pravděpodobně to však nebude taková nacionalistická turbojízda, jakou by si zastánci přímé demokracie a nerušeného bělošství přáli. Hayato Okamura, starší bratr lídra SPD, totiž kandidoval za lidovce a mimo to, že je to hluboce věřící katolík také hlásá pokoru, slušnost a nutnost péče o sociálně slabé. Jak tohle shledání odcizených bratrů dopadne? A čeká nás příště Babišův syn v barvách Pirátů, či dlouho odcizené dvojče Mariána Jurečky agresivně prosazující LGBT agendu?

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.