nahoru

Babišovo daňové přiznání má jeden drobný elegantní háček

mc 7. října 2021 • 15:10
Premiér Andrej Babiš (ANO) v Poslanecké sněmovně.
• foto: 
Blesk:Jakub Poláček

Jsme zpět a s námi i kauza Pandora Pampers, nebo jak se to jmenuje. Řešit volby by byla přece nuda, tohle je mnohem zábavnější. Andyho průšvih totiž včera řešila Sněmovna a nebyl by Babiš, aby se tomu vyhnul. Pracovní povinnosti a tak, že jo. Ale novinářům to stihl vysvětlit. Ono není divu, mezi novináři totiž neposkakuje Ferjenčík v LARPovým kostýmku a neprezentuje floskule, který si přečetl v poslední Pevnosti. A navíc, Andy v tom neni sám - stanul po boku Shakiry i Putinovy uklízečky/milenky. To je dobrá společnost, ne? Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

A všichni z Pandořiny skříňky mají takový podezřelý domečky pro lepšo-lidi. Třeba ta Putinova uklízečka, dostala za porození dcery bejvák v Monaku. A nebo třeba jordánský král, jehož národ má sice pouštní písek k obědu i k večeři, ale on sám bydlí v domečkách za sto míčů dolarů. To bude asi ta zahraniční pomoc.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.