nahoru

Jste bezradní, koho volit? Otestovali jsme kybernetický mozek, který má poradit celému Česku

mc 31. srpna 2021 • 21:00
Volby do Poslanecké sněmovny budou v Česku 8. a 9. října
• foto: 
Blesk:Daniel Černovský

Ještě nevíte, koho letos volit? Pak v tom nejste sami, protože ten výběr ani za moc nestojí.. Ale nezoufejte, naštěstí máme k dispozici skupinu hyper-inteligentních mladých lidí, kteří nezvládli sestavit vlastní stranu, a tak se rozhodli do toho aspoň kecat ostatním. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, kdo nám letos ochotně poradí.

Skupina Milion Chvilek Pro Demokracii před letošními volbami sestrojila vlastní umělou inteligenci s názvem Volím Změnu. Tento geniální cyber-mozek v podobě chatbota na Facebooku by nám, obyčejným prosťáčkům, měl pomoci pronavigovat se k tomu správnému politickému subjektu. Jak to funguje? Na to se dnes podíváme!

A pokud by vám s blížícími se volbami náhodou ještě nebylo do pláče, pak určitě nepřehlédněte poslední zprávu Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí, který si konečně troufl konstatovat, že Zemanovy výjezdy do krajů byly předvolební kampaň. A trvalo mu to jen asi tři roky... Gratulujeme!

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.