nahoru

Kdo může za tornádo na Moravě? Konspirátoři mají jasno

mc 10. července 2021 • 09:00

Před dvěma týdny zdecimoval jih Moravy nevídaný jev. Prohnalo se tudy tornádo, které srovnalo několik vesnic se zemí a dokonce zabíjelo. Naštěstí máme odborníky z internetu, kteří už vědí, co se přesně stalo. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat na jejich neuvěřitelné teorie.

Jihomoravské tornádo zdevastovalo pruh krajiny v délce přibližně pětadvacet kilometrů, což je na české poměry velká anomálie. A tak se všichni hned začali ptát, jak je to vůbec možné. A internetoví hrdinové samozřejmě okamžitě přispěchali na pomoc!

Podle nich byl aktivován supertajný program na manipulaci s počasím. Ďábělští vědci, CIA, ilumináti, Gates, Soroš, Havel, Rockefellerové, vesmírní lidé, vrahové z Wallstreetu, židozednáři, Pentagon a Kalousek. Ti všichni se seběhli a nahodili mašinu, která měla pekelný cíl: srovnat obec Hrušky se zemí a zaplavit Asii biblickými rozměry. A to není vše… podle některých má v pohromě prsty dokonce – samotný prezident Aligátor!

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.