Levá strana Chispi zatím poslouchá jen částečně, ale její hybnost díky se díky nezlomné vůli pacienty stále zlepšuje.

Levá strana Chispi zatím poslouchá jen částečně, ale její hybnost díky se díky nezlomné vůli pacienty stále zlepšuje. Zdroj: Foto – Safari Park Dvůr Králové / Kristýna Korecová, Gabriela Linhart

Opičáci v zoo mají zoom, čeští diváci novou reality show: Úroveň zábavy bude stejná

Světová média baví zpráva z českých luhů a hájů. Lockdown leze na mozek už i zvířatům v zoo a tak dvě české zahrady pořídily plátno a zoom a opičáci mohou interagovat spolu, aby se nenudili. Zábavou na podobné úrovni bude i nová reality show na TV Prima. Pokud si ještě pamatuje Vyvolené, tak tohle bude totéž, ale pro mladší generaci. Do vily totiž zavřou partu Tik Tokerů. To jsou takový ty nuly, který předstíraj zpěv do písničky na pozadí a u toho házej vlasama. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství.