nahoru

Očkovací blamáž začíná. Nic nehrotíme a hodíme to na kraje!

mc 6. ledna 2021 • 20:00
Česko zasypal sníh.
• foto: 
HZS Vysočina

Česko zasypal sníh a celá zem má po dlouhé době konečně jiné starosti, než koronavirus. Spolu s covidem však zmizel i náš premiér, který se neukázal ani na prezentaci velké národní očkovací akce, jíž paradoxně velí. Ale nemusíte mít strach, Události Luďka Staňka na Mall.tv vám to všechno pěkně vysvětlí za něj.

A je to tady! Česká kotlina má konečně téma, které nerozděluje společnost. Zasypal ji totiž sníh a to je společný nepřítel všech, od silničářů až po nešťastné reportéry, které vyhnali na mráz, aby nám tu parádu pěkně večer v telce odprezentovali. Protože ten sníh je v Praze úplně jiný, než třeba na Prachaticku, víte?

Téma koronaviru ale bohužel jen tak nezmizelo, za to náš premiér se zase někam vypařil. Zatímco experti v čele s ministrem zdravotnictví včera Česku konečně představili dlouho očekávanou vakcinační strategii, Babiš jako hlavní očkovací šéf byl kdovíkde. Asi aby si ho nikdo nemohl spojit s tím „obří průserem“, co nás čeká. Cesta k vakcíně je totiž zhruba tak jednoduchá jako postavit skříň z Ikey bez návodu, se zavázanýma očima a jen s využitím levé ruky.

Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka, které najdete ve videu v úvodu článku.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku