nahoru

Víte, kdo je Adam Kajumi? Týpek, který cílí na malé holky na sociálních sítích a umí vytočit celou ČR

venu 2. prosince 2020 • 14:10

Nedávno proběhla, i přes vládní nařízení, tajná party Adama Kajumiho. Tato akce pobouřila český influencerský rybníček a na hlavu bílohlavého chlapce se snesla vlna kritiky. Nakonec se ale zjistilo, že to celé byl fake, vymyšlený pro dobré účely. Prej. Kdo je Adam Kajumi? Týpek z Tik Toku, kterého obdivují zejména jedenáctileté holky. Tento mladík se prezentuje jako trendsetter, zpěvák, lovec bouřek a sociolog, který řeší otázky rasismu. Jinak je to ale osoba, která se zajímá primárně jen o sebe, ale i přes to chce motivovat lidi kolem sebe. V novém díle pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem se dozvíte, co je Adam Kajumi opravdu zač.

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinu. Byl jím Mikýř, mocná princezna, zocelená žárem bitev. Síla... vášeň... nebezpečí. Jeho odvaha změní svět.

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.