nahoru

Poslední týdny úřadu Donalda Trumpa: Omilostňuje ve velkém!

venu 27. listopadu 2020 • 13:00

Už mu zbývá jen pár týdnů a bude muset předat svoji prezidentskou agendu novému nástupci. Donald Trump už si zkrátka balí kufry a je jednou nohou pryč z Bílého domu. Naštěstí ale ještě stihl omilostnit krocany, kteří mu dělali v Bílém domě společnost. A k tomu přihodil ještě milost pro jeho exporadce. Přece jenom Díkuvzdání je pro krocany nebezpečná doba, poradce měl teď nebezpečnou dobu pořád a každý dobrý čin se počítá. Co víc se událo na sociálních sítích? Sledujte pořad internetové televize Mall.tv Síťoviny.

Petr Vojnar a Lucie Macháčková jsou zde proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity prostřelili napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižnou zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

venu


Klíčová slova: Donald Trump, Mall TV, síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.