nahoru

Kalousek opět nezklamal: Po fackách a pivu v době lockdownu se pustil do husitů

venu 6. listopadu 2020 • 18:20

Miroslav Kalousek je v naší zemi známá firma. A to především proto, že se s ničím příliš nemaže. Kromě toho, že v minulosti na ulici zfackoval mladíka, který se nevybíravě vyjadřoval k jeho osobě, vlezl do uzavřené hospody v době zákazu, protože se mu prý chtělo na záchod, ale stihl si u toho dát i pivko, nyní srovnal teroristické útoky ve světě s činy husitů. Trochu se bojíme, co se od Míry dozvíme příště. Víc uvidíte v novém díle pořadu internetové televize Mall.tv Síťoviny.

Martin Jirman a Lucie Macháčková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.