nahoru

Jak využít domácí kino na maximum

Prezentace klienta 28. července 2020 • 00:00
• foto: 
PANASONIC CZECH REPUBLIC

Televize jsou nedílnou součástí našich životů a především jedním ze základních měřítek vybavenosti moderní domácnosti. Každým rokem se zlepšují technologie, které mají za cíl zprostředkovat divákovi co nejautentičtější zážitek, stejně jako zvětšují se obrazovky, které mají celkový dojem ještě více umocnit. Postupně se tak prakticky vytrácí rozdíl mezi návštěvou kina a sledováním televize z pohodlí domova. Přinášíme vám pár tipů, jak můžete naplno využít váš televizor.

Letní kino pro všechny

Teplé letní počasí a standardně slabší filmová nabídka, nás od návštěvy kina snadno a rychle odradí. Díky nejnovějším technologiím si ovšem lze dopřát velkolepý filmový večer z pohodlí vašeho domova. Promítání v obýváku či na zahradě? Žádný problém. Nové OLED televize totiž snadno dokáží přizpůsobit svůj obraz slunečnému i velmi tmavému prostředí. Tím pádem vás již nic nebude limitovat v tom, dopřát si filmový zážitek na maximum. Stačí pouze vybrat ten správný film, připravit popcorn a filmová jízda může začít.

Foto PANASONIC CZECH REPUBLIC

Cestování v bezpečí domova

Nad cestováním visí letos v létě ještě stále velký otazník. Pokud se chcete vyhnout nečekaným komplikacím spojeným s dozníváním pandemie, tak se do svých oblíbených míst můžete přenést pomocí televize. Chcete se podívat na úchvatné pyramidy v Egyptě, zažít dobrodružství v deštném pralese, nebo se potápět u krásného pobřeží Austrálie? Nové OLED televizory s podporou režimu Filmmaker Mode vám to bez problému umožní. Luxusní zvukový systém a dokonalý obraz, vyladěný podle hollywoodských měřítek vám garantuje skvělý a hlavně ryze autentický zážitek. Procestujte celý svět bez dlouhých letů, či nepříjemných tlačenic ve vlaku. Tak kam to bude?

Foto PANASONIC CZECH REPUBLIC

Věrohodný festivalový zážitek

Hudba k létu prostě patří. Nasajte atmosféru těch nejlepších festivalů a koncertů z pohodlí domova. Přeneste se přímo pod pódium, na kterém hraje váš oblíbený interpret a protančete se až do rána. Moderní televizory mají skvělé zvukové systémy s funkcí Dolby Atmos, který vám zajistí vskutku exkluzivní hudební zážitek. Zvuk vás doslova „obteče“ ze všech stran a vtáhne vás rovnou do kotle. Kvalitní obraz zajistí strhující podívanou, která vám dá na chvíli zapomenout, kde jste a budete si chtít dojít pro autogram.

Foto PANASONIC CZECH REPUBLIC

TIP: Pokud si chcete pořídit televizor, který vám zvládne zprostředkovat jedinečný zážitek, tak si určitě pořiďte novinku od Panasonic HZ2000. Jako jediný OLED televizor na světě podporuje Dolby Vision IQ i Filmmaker Mode. Máte tedy jistotu, že obraz bude vždy v té nejlepší kvalitě. Inteligentní senzor reaguje na změnu okolního světla a dynamicky přizpůsobuje obraz pro ještě lepší zážitek. Funkce Dolby Atmos zaručí ten nejvěrohodnější zvuk, který vás doslova obklopí.

Televize HZ 2000 s úhlopříčkou 65” bude k dostání od srpna za 95 990 Kč/ 3 509 EUR.

Televize HZ 2000 s úhlopříčkou 55” bude k dostání od srpna za 72 990 Kč/ 2 669 EUR.