nahoru

Konečně sranda ve Sněmovně! Kalousek krade cedule a opozice se chechtá

-bam- 9. července 2020 • 11:30
Lubomír Volný a Miroslav Kalousek se prali o ceduli
Lubomír Volný a Miroslav Kalousek se prali o ceduli
• foto: 
ČTK

V dnešní epizodě Událostí Luďka Staňka se věnujeme zásadnímu problému, kterým jsou krádeže. A to dokonce za bílého dne. A v parlamentu. Lidé kradou jako stranky. Může za to Kalousek.

Poslanec Lubomír Volný, ještě donedávna z SPD, prohlásil toto: Někam se řítíme, obávám se, že tam, kde se nám nebude líbit. A překvapivě nemluvil o cestě Regiojetu do Chorvatska, ale o dění v Poslanecké sněmovně. Dějou se tam hrůzy srovnatelné s bombardováním Dráždan, vypálením Lidic nebo koncertem Marka Ztraceného. Obětí nelidského zločinu nebyl nikdo jiný než právě poslanec Volný, který požadoval, aby poslanci podpořili názor Miloše Zemana. A původcem byl zlý rádoby křesťan Miroslav Kalousek.

 


Zprávy, jaké jste ještě neviděli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova i ze světa. A možná bude i blbec na konec.

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.