nahoru

Unikátní koncert v přírodě: Kapela Buty zahraje pod širým nebem ve Žlutých lázních

-VaP- 15. června 2020 • 15:30
Unikátní koncert v přírodě: Kapela Buty zahraje pod širým nebem ve Žlutých lázních
foto: Boris Renner

„Najdem si místo, kde se dobře kouří, kde horké slunce do nápojů nepíchá…“ zpívá o hledání těch správných míst Radek Pastrňák, frontman skupiny BUTY, ve slavné písni Mám jednu ruku dlouhou. A zdá se, že takové místo nyní hudebníci našli! Jsou jím pražské Žluté lázně, kde ve středu 17. června kapela vystoupí v rámci koncertního cyklu ROZMARNÉ HUDEBNÍ LÉTO. To chce Pražanům a návštěvníkům hlavního města zpříjemnit měsíce bez letních festivalů. Díky vládnímu uvolnění se navíc do prodeje přidává dalších 200 vstupenek, návštěvníci si je mohou kupovat na webu www.goout.cz

„Diváci se mohou těšit nejen na nestárnoucí hity jako Jednou ráno, Nad stádem koní a Krtek, ale i na plno hudebních delikates a nápaditých vtipných textů. Přestože v loňském roce kapela oslavila 33 let působení na hudební scéně, do starého železa rozhodně nepatří. Přijďte se o tom 17. června přesvědčit do Žlutých lázní a zažít žánrově pestrý koncert s unikátní atmosférou,“ slibují zástupci několikanásobně oceněné hudební skupiny BUTY.

Unikátní koncert s omezenou kapacitou se uskuteční v prostorech Žlutých lázní. „Jen si to představte - krásná louka u řeky, na kterou koukáte při západu slunce a zpíváte Nad stádem koní,“ popisuje areál David Gaydečka z agentury Joe´s Garage Live, kteří stojí Rozmarným hudebním létem. Dodává, že se diváci nemusí bát ani v případě špatného počasí – pro takové situace je zajištěn velký stan, kde koncert proběhne. Nově také díky rozvolňování vládních nařízení navyšují organizátoři kapacitu koncertu o 200 míst. „Jsme rádi, že můžeme akci rozšířit, protože zájem o lístky je velký a těší nás, že uděláme radost více fanouškům,“ komentuje Gaydečka. Na první koncert Michal Prokop & Framus Five z cyklu Rozmarné hudební léto se totiž kvůli omezením na mnoho z nich nedostalo.

Rozmarné hudební léto připravuje agentura Joe's Garage ve spolupráci s producenty akcí United Islands of Prague a Metronome Prague a s výtvarníkem Pavlem Šťastným ze studia Plechárna Design Factory, který navrhl logo a vizuální styl celé koncertní série. Program jednotlivých akcí bude aktualizován na webu www.hudebnileto.cz

 

-VaP-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.