nahoru

Události Luďka Staňka: Temná říše Mordoru a chrabrý Vystrčil Pytlík

-bam- 11. června 2020 • 09:30
Události Luďka Staňka
Události Luďka Staňka
• foto: 
Mall.tv

Mordoru se nepodvolíme! Český hrdina podnikne nebezpečnou cestu na Ostrov. Celý díl Událostí Luďka Staňka najdete ve videu v článku níže.

Kdesi v centru ohromné Středozemě ležel malý, klidný kraj plný mírumilovných lidí. Vládl tu však podivný skřet ze sousedního království a nikdo moc nechápal, kde se vlastně vzal, ale třetině obyvatel se zalíbil jeho nápad vést kraj jako cech, a zbytek přesvědčil svými magickými koblihami. Mezitím se tu rozpínala temná říše Mordor a terorizovala svobodná království. Kraj se ocitl na rozcestí... Naštěstí se na scéně objevil hrdinný Vystrčil Pytlík.


Zprávy, jaké jste ještě neviděli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova i ze světa. A možná bude i blbec na konec.

-bam-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.