nahoru

Události Luďka Staňka: České potraviny do obchodů! Podpoříme zemědělce, nebo spíš Agrofert?

-VaP- 5. června 2020 • 10:40
Události Luďka Staňka
Události Luďka Staňka
• foto: 
Mall TV

Skupina poslanců se snaží prosadit české potraviny do obchodů a brněnští politici ANO se snaží prosadit v organizovaném zločinu. Zatím se ale jenom namočili ve Stoce. Podsvětí jim zkrátka nejde.

Jaké potraviny dostáváme v obchodech a jak jsou kvalitní? Věčné téma. Skupina poslanců navrhla, aby byly od příštího roku zavedeny povinné kvóty na podíl českých potravin v obchodech, což by bylo 55 %, v dalších letech až 85 %. Prý kvůli podpoře zemědělců. Tak určitě. Agrofertu asi pokvete byznys. A na chudých místech Česka zase kvete organizovaný zločin. Rozuměj v Brně. Kauza Stoka se silně dotýká hnutí ANO, které šlo do voleb s bojem proti korupci. Ale kdo by si to pamatoval...

Zprávy, jaké jste ještě neviděli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova i ze světa. A možná bude i blbec na konec.

Všechny Události Luďka Staňka sledujte na Mall.tv >>>

-VaP-
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.