nahoru

Český samuraj Jiří Denisa Procházka podepsal smlouvu s UFC. Chtěl bych to tam vysekat, řekl Reflexu

iSport.cz 16. ledna 2020 • 13:10
Video se připravuje ...
Jiří "Denisa" Procházka o vstupu do UFC
• video: 
Reflex.cz

To, v co doufali asi všichni čeští fanoušci bojových sportů, se stalo skutečností. Jiří „Denisa“ Procházka podepsal smlouvu s nejslavnější MMA ligou světa, americkou UFC. „Znamená to pro mě velikou zodpovědnost,“ komentuje sedmadvacetiletý bijec z Moravy nástup do nejrespektovanější stáje bojovníků, v níž bude teprve čtvrtým českým jménem.

UFC otevřelo brány dalšímu bojovníkovi z České republiky. Je jím Jiří Procházka, který v minulém roce vyhrál pás šampiona polotěžké váhy organizace Rizin a na konci roku mu s touto stájí skončila smlouva.

„Každý zápas bude naprosto rozhodující, a proto se těším,“ řekl exkluzivně pro iSport.cz Procházka. „Chci ukazovat to nejlepší ze sebe, to na čem celou dobu pracuji.“

Sedmadvacetiletý bojovník si rozhodně neklade nízké cíle. Ještě před posledním zápasem v Rizinu s Američanem C.B. Dollowayem se nechal slyšet, že pomalu míří „vysekat UFC“. Teď bude mít příležitost. „Věřím tomu, že zvládnu získat titul v UFC,“ hlásí odhodlaně.

Pokračujte ve čtení zde >>>

Celý rozhovor s Jiřím "Denisa" Procházkou zde:

Video se připravuje ...
Prostor X - Rozhovor s Jiřím ProcházkouVIDEO Prostor X

iSport.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.