Jak se rodí žirafa? Video v pražské zoo zachytilo samici Elišku při porodu | Reflex.cz
nahoru

Jak se rodí žirafa? Video v pražské zoo zachytilo samici Elišku při porodu

pom, blesk.cz16. února 2019 • 10:00

Další radostná událost potkala pražskou zoologickou zahradu. Ve středu přišlo na svět žirafí mláďátko – letos je to už druhý flekatý přírůstek. Narodilo se samici Elišce. Podívejte se na video!

Zoo Praha má další důvod k radosti! Ve středu přišlo na svět žirafí mládě, informovala na facebooku zoo. Narodilo se krátce po poledni žirafí samici Elišce a je to sameček. Eliška své předešlé mládě porodila 4. srpna 2016, žirafí slečna tehdy dostala jméno Anna. 

Letos se jedná o druhý flekatý přírůstek žirafy severní núbijské. První přišel na svět 25. ledna, chovatelé zatím této samičce přezdívají Modelka pro její zálibu v pózování fotografům. Její jméno slavnostně odhalí herečka Iva Pazderková coby kmotra mláděte, a to během křtin, které proběhnou v neděli 17. února ve 13 hodin v Africkém domě.

Více se o novém žirafím mláděti dočtete zde >>>

Chanov není Jeruzalém! Vybydlený dům je tu jeden, hromady odpadků zmizely, děti se tu…
Jan Hrušínský: Žijeme v době, která je směsí svobody a nastupující totality. Připomíná…

pom, blesk.cz



Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,710
23,080
29,350
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější