nahoru

Severka ze seriálu Most! na vlastní kůži. Podívejte se na 360stupňové video ze slavné hospody

Martin Bartkovský 16. února 2019 • 17:00
Video se připravuje ...
Restaurace Severka ze seriálu Most! ve 360 stupňovém videu
• video: 
Martin Bartkovský

Obědy v cenové hladině 75 – 90 korun. Pivo za 25. Panák zelené o pětikorunu levněji. Ikonická restaurace Severka ze seriálu Most! z produkce České televize se v našem videu představuje v celé své kráse. Podívejte se na naše dvouminutové video, které zachycuje restauraci během líného pátečního poledne, a pomocí myši se rozhlížejte kolem sebe.

„Filmaři sem žádné rekvizity nenosili, dal jsem jim klíče, oni tu postavili kamery a natočili si všechno tak, jak tu je,“ komentuje interiér Severky její majitel. A skutečně je to tak. Padesátka židlí, výčep, u něj stůl štamgastů, plakáty s hokejisty Litvínova i fotbalisty Sparty. To vše je na stejném místě jako v seriálu, který každé pondělí sleduje půl druhého milionu diváků.

Během pátečního poledne je v lokále pouze partička turistů z Litvínova, štáb Reflexu a pár hostů. Pivo místo seriálového Edy roznáší servírka Jana. Stůl štamgastů je bohužel prázdný. Co na vnitřek Severky říkáte? Zašli byste sem na pivo?

Obsáhlou reportáž o tom, jak se dnes žije lidem v Mostě, najdete v Reflexu číslo 7, který vychází ve čtvrtek 14. února 2019.

Reflex 07/2019 Reflex 07/2019Foto Archív


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.