Jedou zase na „dovolenou“? Drony u Doněcka zachytily tajný přesun kolon z Ruska na Ukrajinu | Reflex.cz
nahoru

Jedou zase na „dovolenou“? Drony u Doněcka zachytily tajný přesun kolon z Ruska na Ukrajinu

-bam-, ČTK13. srpna 2018 • 16:43
1080p720p360p
Dron OBSE zachytil pohyb kolon z Ruska na Ukrajinu
• video: 
OBSE

Kontrolní mise Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) zaznamenala na východě Ukrajiny pohyby kolon nákladních automobilů přejíždějících rusko-ukrajinskou hranici mimo oficiální přechody. Videozáznam z monitorovacích dronů OBSE se dnes objevil na jejich sociálních sítích.

Na záběrech, pořízených minulý týden v noci z úterý na středu, jsou patrné dvě kolony nákladních automobilů, jejichž nákladový prostor kryly plachty. V jedné koloně cestovalo nezpevněnými přeshraničními cestami osm šestikolových nákladních vozů, ve druhé šest. Druhou z kolon terénem vedl armádní džíp.

„Vy zku*vení, rasističtí bastardi, já jsem žid!“ vyjel na britské socialisty bývalý…

Ve zprávě kontrolní mise OBSE se rovněž uvádí, že na povstaleckém území asi 50 kilometrů jihovýchodně od Luhanska se nachází "dočasný tábor". Na jeho území bylo zaznamenáno 15 obrněných armádních vozidel s černými poznávacími značkami. Tábor byl zjištěn nedaleko cesty vedoucí do Ruska.

Ukrajinští představitelé ve Společném středisku pro kontrolu a koordinaci, které dohlíží na příměří v Donbasu, oznámili, že jen za červenec se na území kontrolovaném proruskými separatisty zvýšil počet těžkých zbraní osmapůlkrát. Oznámila to dnes rozhlasová stanice Echo Moskvy.

Kolik nácků je třeba k zapálení duhové vlajky? Video proti pochodu Prague Pride baví …
V Evropě už je slepice důležitější než dítě, udeřil JXD na aktivistu. Hloupé a falešné,…

-bam-, ČTK
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,830
29,600
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější